Itch image

Showcase festival ITCH MY HA HA HA, který probíhá od září 2015 do března 2016, navazuje na úspěšnou klubovou akci a rozvíjí její hlavní hudební a párty program o workshopy, přednášky a diskuze na aktuální hudební témata se zahraničnými odborníky a hosty.

ITCH MY HA HA HA Showcase festival je společným projektem klubů Kabinet MÚZ a PRAHA/Fórum pro architekturu a média, které v Brně dlouhodobě rozvíjí a podporují nemainstreamovou hudební scénu – se zájmem o její interprety i fanoušky.

Hlavní partnerskou organizací projektu je Jon-Eirik Boska Musikk, kterou reprezentuje hudební skupina Boska a její frontman Jon-Eirik Boska. Patří mezi výrazné osobnosti současné norské tvorby v oblasti elektronické hudby a často koncertuje po celé Evropě.

Další partneři projektu: Standard island, Bumbum Satori, 4AM/Fórum pro architekturu a média, Hvězdárna a planetárium Brno a další.

Projekt je realizován v rámci programu CZ06 „Kulturní dědictví a současné umění“ financovaného zeměmi Evropského hospodářského prostoru (EHP) – Islandem, Lichtenštejnskem a Norskem.

Hlavní místa konání:

Kabinet MÚZ
Sukova 4, Brno
www.kabinetmuz.cz

PRAHA/Fórum pro architekturu a média
Husova 18, Brno
www.prahavbrne.cz

A jako hostující prostory také:
Malá Amerika. Klub Fléda, Hvězdárna a planetárium Brno, Kino Scala

Konečný příjemce a realizátor projektu:

Standard Island. z.s.
Cílem činnosti spolku Standard Island je již od roku 2006 tvorba a realizace neziskových kulturních a vzdělávacích projektů a rozvíjení a podpora neziskových aktivit v oblasti kultury, ochrany památek, vzdělávání nebo ochrany životního prostředí a ekologické výchovy. Jednou z hlavních činností je podpora integrace menšin a práce s dětmi a mládeží (projekty v centru volného času JednoTao v Rudce u Kunštátu, Nespoutaný život v Kamence, aneb Kamenka open, MUAH! Festival elektronické hudby a audiovizuálního umění a další).